44.) 20.6.2017, 19:15 - Dopravní nehoda

Naše výjezdová vozidla vyrazila k dopravní nehodě u pošty v Chocni. Došlo zde ke střetu dvou vozidel a následným nárazem do zdi pošty a poškození plynového uzávěru.

Jednotka vyjela k dopravní nehodě v Chocni. Na místě bylo průzkumem zjištěno, že došlo k bočnímu střetu dvou osobních vozidel. Vozidlo 1 se nacházeno ve zdi objektu pošty, vozidlo 2 také narazilo do zdi a bylo odmrštěno zpět do křižovatky. Při příjezdu jednotky byly 3 osoby mimo vozidla. Byla jim poskytnuta předlékařská pomoc a po příjezdu posádky ZZS  jsme pomáhali s dalším ošetřením. Byla provedena protipožární opatření, neboť byla poškozena el. instalace vozidel. Uniklé provozní kapaliny byly zasypány sorbentem. Jedno z vozidel poškodilo hlavní uzávěr plynu na budově pošty, proto byl na místo povolán pracovník plynárenské společnosti a vedoucí pošty, která umožnila vstup do budovy, kontrolu uzávěru a potrubí uvnitř objektu. Únik plynu nebyl nalezen. Členové jednotky prováděli řízení provozu na komunikaci. Po zadokumentování Policií ČR byl proveden úklid vozovky, odstranění vozidel společně s odtahovou službou.

Technika JSDH Choceň:  TA 1 (Mitsubishi L200), CAS 16 (Praga NTS)

Technika HZS Vysoké Mýto: RZA (Volkswagen)

Náhledy fotografií ze složky 44.) 20.6.2017 - D.N.