Dotaz

(Adam, 1. 4. 2020 11:18)

Dobrý den, chtěl bych se prosím jen zatím informativně zeptat.
Mám fyzický problém, a to poruchu zad, nesmím zvedat nic těžkého a pod.
Myslíte, že bych se mohl nějak uplatnit jako dobrovolný hasič?
Např. že bych mohl jezdit třeba jen jako pomocník k dopravním nehodám, nebo provádět fotodokumentaci a tak?
Práce by mě hodně bavila :-)
Děkuji moc za odpověď :-)

Re: Dotaz

(Hasiči , 3. 4. 2020 16:48)

3. 4. 2020 16:46
Dobrý den, každá pomoc je vítána. Pro výkon práce ve výjezdové jednotce hasičů je však nutné projít lékařským vyšetřením. Pokud by jste se chtěl stát pouze členem dobrovolných hasičů, pak potřeba není. Nejvhodnější bude osobní schůzka. Musíte ale počkat, až přejdou současná vládní omezení. Na hasičské stanici jsme pak každý čtvrtek od 16 hodin. Rozumím Vaší snaze a moc si tohoto přístupu vážím. Případné dotazy a informace na tel: 724244029. Zdravím – Pavel Zeman, velitel JPO II Choceň.

Prosba

(Lucie simon, 26. 3. 2019 8:15)

Dobrý den, prosím o pomoc, dne 23.3. 18 vám měl nějaký pan zavolat ohledně požáru v Kautnikove ulici, šlo by získat kontakt abychom mu mohli poděkovat za pomoc a za záchranu života, děkuji Simon

Re: Prosba

(Hasiči Choceň, 29. 3. 2019 8:41)

Dobrý den, většinu hlášení o události dostáváme přímo z Krajského operačního střediska v Pardubicích. Stejně tak tomu bylo i v případě požáru 23.3.2019 v Kautníkově ulici, kdy oznamovatel zavolal na linku 150. Naše jednotka nemá informace o tomto volajícím k dispozici a není ani oprávněna je sdělovat. Bohužel Vám tedy nemůžeme pomoci. Zkuste se prosím obrátit na tiskovou mluvčí Pardubického kraje por. Bc. Vendulu Horákovou - tel. 950 570 139 - email: vendula.horakova@pak.izscr.cz

pochvala

(Jana, 1. 11. 2018 16:19)

Je vidět,že i na katastrofy se lze dívat s mírnou nadsázkou.Škarohlídů a špatného počasí je i tak dost.Takže díky za zpestření i těch špatných zpráv.

Tom bez Jerryho

(Jana, 13. 8. 2018 16:31)

Ten pan Tom zřejmě pozbyl smyslu pro humor,recesi a nadsázku.Nechť se raději věnuje hledání ztraceného myšáka,a šneky nechá tomu odboru (oboru:-) ) životního prostředí :-)

Dotaz

(Tom, 26. 7. 2018 21:02)

Dobrý den, měl bych dotaz-kdo má zde na starosti výjezdové zprávy?
Děkuji

Re: Dotaz

(Hasiči Choceň, 27. 7. 2018 8:23)

Dobrý den, o výjezdové zprávy se stará více našich členů dle jejich aktuální dostupnosti.

Re: Re: Dotaz

(Tom, 27. 7. 2018 10:53)

Dobrý den, tak raději šneky přenechte oboru životnímu prostředí...

Re: Re: Re: Dotaz

(Hasiči Choceň, 27. 7. 2018 12:57)

Dobrý den,
z Vašeho komentáře nelze bohužel vyvodit důvod Vaší reakce a doporučení. Pokud to charakter události dovolí, jsou výjezdové zprávy psány záměrně tímto stylem s mírnou formou nadsázky. Vždy se však drží skutečného základu. Na místě události, na kterou reagujete, se šnek opravdu nacházel. Mrzí nás, pokud Vás pohoršilo jeho umístění do zprávy.

přání

(Hana, 22. 12. 2017 19:40)

Hezké a příjemné prožití vánočních svátků bez zbytečných výjezdů vám všem přeje čtenářka suprových komentářů Hana

pochvala

(Hana, 6. 12. 2017 22:04)

Dobrý večer,dnes jsem si četla vaše výjezdové zprávy a opět jsem se bavila,jako v srpnu,když jsem vám psala poprvé.Výjezdy č. 85,90.91.93, to komentování... Je to lepší,než televize,nemá chybu! Možná tím někoho pohorším,ale při vaší tak psychicky i fyzicky náročné práci,je určitě třeba se odreagovat,a takový vtipálek,který umí pozvednout náladu,je potřeba.Ale co pochvala,přidáno byste měl dostat za ta literární díla! (a to myslím upřímně).Tak se těším na další a děkuji za pěkné počtení! Díky!!!

Re: pochvala

(Hasiči Choceň, 15. 12. 2017 14:56)

Dobrý den Hano, děkuji za milý a potěšující komentář :o) Máte pravdu, naše práce je někdy těžká. Ale děláme ji rádi, protože víme, že pomáháme druhým. Dává nám to smysl. Odreagování je občas na místě. Pokud to charakter události dovolí, a pokud mě nepostihne momentální nápadová krize (což se občas stává), budu se snažit pokračovat ve stejném stylu i nadále.
Ještě jednou díky za vítr do plachet :o) Zdraví J.H.

(Kozák Ondřej, 10. 10. 2017 17:35)

Chtěl bych poděkovat veliteli jednotky p.Pavlovi Zemanovi za ochotu, se kterou nám ukázal hasičskou techniku a prostory hasičské zbrojnice.
Kozák Ondřej, velitel JSDHO Brněnec

Kontakt na velitele JSDH

(Martin Tesař - Hasiči Šenov, 20. 9. 2017 17:39)

Dobrý den, sháním kontakt na velitele JSDH : Zemana Pavla. Prosím o zaslání kontaktu na email: hasici.senov@seznam.cz Předem děkuji

komentování výjezdů

(Hana, 11. 8. 2017 20:12)

Dobrý den,strašně mě baví popis všech vašich výjezdů.I když jsou to většinou jobovky,je to okomentováno vtipně,je vidět,že pisatel není žádný suchar.Už se těším na další! ( to je takový malinko černý humor :-) Díky!

Re: komentování výjezdů

(Hasiči Choceň, 28. 8. 2017 11:09)

Dobrý den Hano, díky za pozitivní ohlas. Budeme se snažit i nadále :o)

autonehoda

(|Dominik JAník, 4. 8. 2017 23:39)

|Dobrý den hledám fotky k autonehodě mezi Chocní a hrádkem na rovince kde žena dostala smyk a narazila do stromu a nekolkrat se auto otocilo a zkoncilo v poli. Řídila passata stalo se pred nekolika roky nekdy o prazdninach.
za veskere informece mi poslete na email janikdom@seznam.cz

Re: autonehoda

(Hasiči Choceň - administrátor, 8. 8. 2017 8:33)

Dobrý den pane Janíku, rozeslal jsem info kolegům. Pomohla by ale bližší specifikace, zejména rok události a přesnější místo. Zdraví J.Hynek

chci se zeptat

(Míra, 26. 1. 2016 13:54)

Dobrý den: máte ještě k prodeji Saturny S7,jestli ano jak staré máte láhve.? děkuji za odpověď.