Radek Doležal

(Veronika Melichová, 26. 8. 2008 18:01)

Zdravím. Chtěla bych vás poprosit jestli by jste mi neposlali kontakt na Radka(je to naš bývalý kamarád), protože jsem mezi sebou ztratili kontakt na ruveska@seznam.cz Děkuju moc

Dopavní nehoda kamionu

(Řidič Pavel Myška, 9. 8. 2008 13:47)

Dobrý den chtěl bych vám moc poděkovat za pomoc při mé dopravní nehodě a při rychlém odstranění dopravní nehody.Z velkým poděkováním Myška Pavel řidič.Naschledanou.

(michal vannay, 1. 8. 2008 14:17)

Zdravím všechny. Chtěl bych Vás pozvat na 2. ročník srazů vozidel IFA (Trabant, Wartburg, Barkas, atd.) do Potštejna. Váš hasičský trabík je báječnej, byli bychom rádi kdyby zavítal mezi ostatní trabíky :o) více na www.ifauo.xf.cz . S pozdravem za klub IFA ústecko-orlicko Michal Vannay

Re: Zdeněk Szobonya, SDH CHoceň

(Jana Ťoupalíková, 23. 7. 2008 21:25)

Zdeňku,

moc vám děkuji za odpověď. Jste nejlepší. Já to fakt nemohla nikde najít. Nebo jsem slepá :o) Díky moc.

Jana

Re: Jana Ťoupalíková, sovětice

(Zdenek Szobonya, 23. 7. 2008 15:03)

Dobrý den,
letošní festival přípravek malých hasičů se uskuteční 5. října v obci Petrovice, v okrese Třebíč.
Tuto informaci jsem převzal z oficiálních stránek dobrovolných hasičů ČHMS. www.dh.cz

Hezký den.
Zdeněk Szobonya, SDH Choceň

Festial přípravek

(Jana Ťoupalíková, 23. 7. 2008 13:51)

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda se u vás bude letos opět konat Festival přípravek, tak jako tomu bylo vloni. Založili jsme u nás přípravku malých hasičů, ale bohužel jsme loňský ročník nestihli. Rádi bychom se něčeho podobného zúčastnili v letošním roce, ale nikde na internetu ani od hasičů v Hradci Králové jsme dosud nebyli schopni se dozvědět, zda a kde se něco takového letos bude konat.
Předem moc děkuji za odpověď
Přeji hezký den
Jana Ťoupalíková
vedoucí přípravky malých Soviček SDH Sovětice