Jdi na obsah Jdi na menu
 


V pátek a v sobotu 22 a 23 června jsme se zůčastnily letních slavností ,které pořádalo město Choceň v parku v Pelinách.Náš sbor zde zajišťoval jak asistenční službu tak i stánkový prodej s bohatým občerstvením.Nepřiznivé páteční počasí spoustu lidí odradilo a tak nás potěšila alespoň polojasná sobota ,která přilákala hodně lidí na koncert skupiny Buty.V programu dále vystupovali např.Petr Spálený,ABBA revial,C.C Band,dechová hudba z Tyníště nad Orlicí ,ale nechyběli např.soutěže pro děti,vystoupení mažoretek nebo ohnivá show.Celý program byl ukončen o sobotní půlnoci velikým ohňostrojem.Během sobotního dne ,také výjezdové družstvo nezahálelo a zasahovalo u 4 událostí v Chocni a okolí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář