Jdi na obsah Jdi na menu
 


I dva z našich členů (Jakub Zeman, Petr Novotný) společně s Pepou Staňkem z SDH Vysoké Mýto odjedou na pomoc obětem postižených povodněmi v Libereckém kraji. Sebou vezou jak humanitární tak i finanční pomoc, kterou poskytli MÚ Vysoké Mýto, HZS stanice Vysoké Mýto, SDH Vysoké Mýto ,SDH Choceň a další občané.

O zařazení našich členů na místě Vás budeme průběžně informovat.

16.8.2010 - 12.00 - Kluci zasahují v Raspenavě, od poledne pomáhají s vyklízením jednoho dvora. Podle jejich slov je skoro celé město zdevastované a na místě zasahuje velké množství vojáků i hasičů.

16.8.2010 - 19.00 - Pro dnešek konec a následuje odchod na teplou večeři a odpočinek.

16.8.2010 - 20.00 - Prohlídka zítřejšího místa nasazení. V úterý chlapce čeká práce na raspenavských tenisových kurtech..

17.8.2010 - dnešek ve znamení proměnlivého počasí. Kluci dopoledne uklízeli tenisové kurty a poté byli odvoláni k pomoci při úklidu do základní školy společně s jednotkou ze Solnice. Zítřejší nasazení zatím nebylo určeno.

18.8.2010 - 20.00 - dnešek bourání podlah a otloukání zdí u starých lidí, nezbylo jim vůbec nic. Teďka musej spát na půdě na půjčených matracích..