Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 13.10.2007 se také uskutečnil tradiční a velmi oblíbený autobusový výlet.Letošním cílem byla Praha a to prohlídka zázemí Letiště Praha a.s ,ale také výšlap k petřínské rozhledně a pro ty odvážnější i výstup nahoru na rozhlednu.Po příjezdu do Prahy a krátkém čekání na letišti se nás ujmula průvodkyně, která nás podrobně za dvě hodiny zasvětila do historie, ale i současné podoby letiště.Projíždkou letištním autobusem jsme měli možnost dostat se na místa, která většina lidí coby cestující na letišti neuvidí.Pro nás hasiče byla největším lákadlem návštěva hasičské stanice na letišti, kde jsme se dozvěděli vše o jejím chodu a podmínkách např. při vyhlášení poplachu kdy je letadlo v nouzi apod.Po ukončení prohlídky na letišti jsme zajely do vesničky Chýně kde jsme měli v pivovarské baště připravený vynikající oběd.Po něm následoval přesun k petřínské rozhledně, kde za nádherného počasí někteří z nás využili i výstup na vrchol.Poté následovalo individuální volno a večer byl zakončen dojezdem do Chocně, v kavárně Salida na koupališti.

A zde krátká prezentace:

http://www.youtube.com/watch?v=yVq3xK1z1kk