Memoriál F.Kalouse 12.9.2021

22. 2. 2022

Další akcí, kterou jsme mohli uskutečnit, byl již 15.ročník Memoriálu Františka Kalouse - soutěže pro mladé hasiče dne 12.září na hřišti vedle hasičské zbrojnice. Soutěž proběhla v disciplínách štafeta 4 x 60 a požární útok. Soutěžilo se na dva pokusy v obou disciplínách. V kategorii mladší soutěžilo 8 družstev, v kategorii starší 6 družstev. Pro soutěžící i pro diváky bylo připraveno také bohaté občerstvení. Při vyhodnocení hodnotné ceny a diplomy předával i starosta města Ing. Ropek a zástupce rodiny p.Kalouse K.Bogapovová.

Konečné výsledky:

Kategorie mladší  1 místo    Choceň A