Členská chůze 19.11.2021

23. 2. 2022

Plánovaná členská schůze se uskutečnila 19. listopadu v 19,00 hod. Ještě před schůzí byla přislíbena exkurze do obnoveného pivovaru v Chocni za doprovodu spolumajitele Ládi Valtra. Sraz účastníků byl v 17,00 hod. před pivovarem. Zájem projevilo 16 členů. Po zahájení členské schůze a uvítání členů, starosta sboru seznámil přítomné s dosavadními akcemi v tomto roce, poděkoval za účast a seznámil s plánem akcí na další období. Jelikož se zhoršuje opět situace a jsou přijímána vládní opatření, jsou některé akce v ohrožení. Např. Výroční valná hromada je z ledna přesunuta na březen příštího roku, v ohrožení je i konání Hasičského plesu. Vedoucí mládeže seznámili s činností kolektivu jak mladších, tak starších, s účastí na soutěžích a jejich velice dobrými výsledky. Velitel výjezdové jednotky informoval o výjezdech k zásahům a stavu techniky. Následovala diskuze a připomínky členů. Důležitým bodem programu byla gratulace našim členům k významnému životnímu jubileu. Jelikož toto nebylo možno uskutečnit v roce 2020, tak i s rokem 2021 bylo celkem 11 členům pogratulováno a předána malá pozornost. Následovalo bohaté občerstvení a volná zábava.