Výroční valná hromada 10.1.2020

V pátek 10.ledna 2020 se od 19 hod. konala výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů v Chocni. Účast byla 53 členů a 15 hostů. Mezi hosty byli starosta města Ing. Jan Ropek, starosta Okresního sdružení hasičů Mgr. Jan Růžička, velitel stanice HZS ve Vysokém Mýtě npor. Milan Vincenc  a dále zástupci okolních sborů. Po schválení programu a návrhové komise následovaly zprávy mladých hasičů, zpráva výboru a revizora za rok 2019. Návrhem plánu činnosti na rok 2020, návrhem delegátů na výroční schůzi okrsku a na okresní konferenci pokračoval program valné hromady. Dále proběhlo předání vyznamenání pro členy za dosavadní práci. Starosta Okresního sdružení předal poděkování za dlouholetou činnost odstupujícímu starostovi sboru Františku Kubíkovi, který tuto funkci vykonával neuvěřitelných 36 let. Dalším bodem programu byla diskuze, ve které vystoupili všichni hosté s pozdravnými projevy a poděkováním za práci v roce 2019. Po schválení usnesení z výroční valné hromady bylo poděkováno všem za účast a podáno malé občerstvení.

Foto na rajce.idnes.cz