Výroční valná hromada 11.1.2019

Dne 11. ledna 2019 se konala výroční valná hromada sboru v prostorách zasedací místnosti, která zhodnotila rok 2018. Po úvodu, přivítání hostů a členů bylo vzpomenuto minutou ticha dvou významných představitelů hasičského hnutí. Jednalo se o starostu Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Ing. Richtera, který zemřel v srpnu a dále o dlouholetého starostu Okresního sdružení v UO a krajského představitele Zasloužilých hasičů pana Emila Duška, který zemřel v květnu. Následovaly obsáhlé zprávy o činnosti mladých hasičů a činnosti sboru za uplynulé období. Po zprávě revizora byla předána různá vyznamenání pro členy za jejich obětavou práci. Následovala diskuze, ve které se představil nový starosta města Ing. Ropek a další hosté včetně pozdravných projevů zástupců okolních sborů. Po závěrečném hlasování o přijetí usnesení z výroční valné hromady byl proveden závěr a pozvání na malé občerstvení. Schůze se zůčastnilo 56 členů, 12 bylo omluveno, a 14 hostů.

Foto na rajce.idnes.cz