Valná hromada 22.11.2019

26. 11. 2019

Plánovaná valná hromada se uskutečnila v pátek 22. listopadu v 18,00 hod. Tato valná hromada byla tentokrát také volební. Výborem zvolená přípravná komise připravila na základě průzkumu mezi členy kandidátku do voleb nového výboru na funkční období 2020-2025. Proto po přivítání členů a seznámení s programem valné hromady proběhly proceduální úkony jako volba volební a návrhové komise, seznámení s kandidáty pro jednotlivé funkce, seznámení s volebním řádem a jeho schválení. Potom volební komise zahájila první kolo voleb. Program schůze následoval seznámením s akcemi letošního podzimu, informací velitele o stavu výjezdové techniky, výjezdech k zásahům a čerpání rozpočtu. Informaci podala i vedoucí mládeže o soutěžích mládeže v druhé polovině roku a jejich výsledcích. Starosta informoval o přípravách výročních valných hromad, akcích příštího roku včetně oslav 150. výročí založení našeho sboru, volbách všech orgánů sdružení až po celostátní sjezd. Schůze pokračovala blahopřáním oslavencům - Voříšek Jaromír 55 let, MUDr. Uhlířová 60 let, Novotný Bohumil 65 let. Všem byl předán drobný dárek. Novotný B. dostal také vyznamenání - Čestné uznání sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Po vyhlášení výsledků voleb následovalo schválení usnesení z volební valné hromady a pokračovalo se volnou zábavou.

Foto Viz.Rajče

Volební komise vyhlásila výsledky 1. kola voleb a muselo následovat i kolo 2. a 3. Výsledky voleb zde:

Výsledky voleb do výboru Sboru dobrovolných hasičů Choceň konaných dne 22.11.2019 na volební období roku 2020 - 2025

Dne 22.11.2019 se konala Valná hromada SDH Choceň, které se účastnilo 58 členů sboru s právem hlasovat, tj. 78 % všech členů sboru s právem hlasovat. Valná hromada tedy byla usnášeníschopná. Valnou hromadou SDH Choceň byli do výboru SDH Choceň zvoleni tito členové sboru:

Starosta sboru:

Marian Lorenc

(zvolen v 1. kole, počtem hlasů 50, tj. 86,21 % všech přítomných členů, tedy nadpoloviční většinou hlasů)

Náměstek starosty sboru:

František Kubík

(zvolen v 1. kole, počtem hlasů 57, tj. 98,28 % všech přítomných členů, tedy nadpoloviční většinou hlasů)

Jednatel sboru:

Jan Hynek