Členská schůze 12.4.2019

9. 5. 2019

První plánovaná členská schůze letošního roku proběhla 12.dubna. Po zahájení a přivítání byli členové seznámeni s akcemi od začátku roku, bylo jim poděkováno za účast a pomoc při zajištění akcí. Velitel dále seznámil přítomné s průběhem školení výjezdové jednotky, stavem techniky a provedením technických prohlídek vozidel. Jelikož probíhalo malování prostor zbrojnice od zasedačky přes chodby, šaten a spojovny, poděkoval všem, kteří se podíleli na úklidu těchto prostor. Vedoucí mládeže podala informaci o činnosti mladých hasičů, mají za sebou již soutěž a to přebor jednotlivců v Ostravě a Jablonci n/N. Starosta informoval o připravované knize KSH o staré hasičské technice našeho kraje. Fotodokumentace za rok 2018 je rovněž hotová.

Následoval přehled akcí na další období a hlavně jejich zabezpečení. Jedná se o přebor jednotlivců mladých hasičů, účast na žehnání nového praporu okresního sdružení v Ústí n/O a organizační zajištění Dne otevřených dveří u příležitosti svátku sv. Floriána. Po diskuzi a pozvání na čarodějnice byla schůze ukončena.