Ocenění mladých hasičů 27.10.2018

18. 11. 2018

Na sobotu odpoledne byli pozváni naši mladí hasiči včetně svých rodičů na přátelskou besedu vzhledem k ukončení jejich letošní velice úspěšné sezony. Po přivítání bylo vzpomenuto začátků práce s mládeží v našem sboru, vzpomenuti členové, kteří se na výchově naší mládeže za posledních 60 let podíleli. Po vystoupení starosty města a velitele sboru se ujali slova současní vedoucí mládeže. Po nástupu jednotlivých družstev byli jejich členům předány nové mikiny a kalendáře na příští rok s fotografiemi z jejich letošní činnosti. Následovalo ještě ocenění vedoucích mládeže za příkladnou práci a jejich drahých poloviček za toleranci pro jejich činnost. Beseda pokračovala následným občerstvením všech účastníků a volnou zábavou s možností shlédnout fotoalbumy z činnosti mládeže a přehled jejich umístění na soutěžích v posledních 60 letech.

Foto na rajce.idnes.cz