Hasičský výlet dne 13.10.2018

18. 11. 2018

Cílem tradičního podzimního autobusového výletu bylo tentokrát Liberecko. Počasí nám přálo a tak první zastávkou byl pivovar "Konrad" ve Vratislavicích u Liberce. Po prohlídce varny a sklepů a také malé ochutnávce zlatavého moku si ještě mnozí zakoupili v podnikové prodejně něco na památku. Po přesunu do Jablonce nad Nisou následovala návštěva vyhlášeného Muzea skla a bižuterie. Oběd byl zamluven v restauraci Radnice a po jeho strávení jsme se vydali zpět, kde nás čekala ještě menší zastávka na stanici HZS Královehradeckého kraje v Hradci Králové-Kuklenách. Tato stanice je určena hlavně k zásahům na dálnici, která probíhá nedaleko. Zasloužená večeře byla připravena na naší hasičské zbrojnici, kde si 38 účastníků výletu pochutnalo na tradičním hasičském guláši.

Foto na rajce.idnes.cz