Členská schůze 31.8.2018

14. 9. 2018

Druhá letošní členská schůze se konala v pátek 31. srpna v 19 hod. Jelikož pro mnoho členů teprve končila dovolená o tomto víkendu, byla účast na schůzi sotva 50 procentní. Na úvod schůze jsme minutou ticha vzpomenuli úmrtí starosty Sdružení Čech, Moravy a Slezska Ing. Karla Richtera. Na programu bylo potom seznámení členů s akcemi od minulé členské schůze, poděkováno všem členům za účast a pomoc. Zástupce velitele seznámil přítomné s výjezdy k zásahům a stavem techniky. Informaci o soutěžích mládeže a jejich úspěších podala vedoucí mládeže. Naší nejblišší akcí je Memorál Fr. Kalouse, soutěže pro mladé hasiče dne 9. září. Proto bylo provedeno zabezpečení této soutěže, hlavně obsazení stánků s občerstvením a pořadatelskou službu. Další náplní schůze bylo podepsání nových členských přihlášek, kde zadní strana je opatřena souhlasem se zpracováním osobních údajů /tzv. GDPR/. Závěrem schůze byla podána informace o připravovaném autobusovém výletu na 13. října a Dni červeného kříže v Chocni, který se ukuteční 17. září a jehož se také zúčastníme.