Členská schůze 30.11.2018

4. 12. 2018

Letošní, v pořadí třetí členská schůze, se konala v pátek 30.11. Po přivítání všech přítomných členů je starosta seznámil s akcemi od poslední členské schůze. Konala se řada akcí počínaje Memoriálem F. Kalouse, hasičským výletem, setkáním mladých hasičů a pod. Všem členům kteří se podíleli na účasti, bylo poděkováno za nezištnou pomoc. Následovala informace velitele o činnosti výjezdové jednotky, o stavu techniky a technických prostředků, o jejich údržbě, revizích a pod. Další informací starosty byly závěry setkání zástupců sborů okresu 1.11. v Nekoři. Proběhly zde informace zástupců odborných rad o jejich činnosti v letošním roce a následovala diskuze o pověření starosty okresního sdružení, o volbě starosty SHČMS, která proběhne 8.12. v Přibyslavi. Po diskuzi byl schválen návrh, aby starosta Okresního sdružení podpořil při volbě současného náměstka SHČMS Jana Slámečku. Členská schůze poté pokračovala informací o účasti našich starších žáků na halové soutěži v Ostravě na "Ostravsko-beskydské šedesátce". Další program schůze pokračoval nástinem akcí v posledním měsíci tohoto roku a termínem výroční valné hromady. Po diskuzi následovalo předání Čestného uznání KSH bratru Vladimíru Bogapovovi a předání malé pozornosti našim oslavencům, kteří byli zároveň sponzory dnešní schůze. Byli to : Vyčítalová L., Nešpor R., Pokorný J., a Bogapov Vl. Malý dárek byl předán i br. Jiřímu Ehrenbergerovi k narození jeho druhé dcery. Schůze pokračovala občerstvením a volnou zábavou.

Foto rajce.idnes.cz