Členská schůze 20.4.2018

13. 5. 2018

Letošní první členská schůze sboru se konala v pátek 20.dubna v 19,00 hod.

Členové byli seznámeni s akcemi od začátku roku a dalšími událostmi.

-informace velitele o činnosti výjezdové jednotky a stavu techniky

-informace vedoucí mládeže o přípravě na další soutěžní období

-informace starosty o setkání Zasloužilých hasičů a nositelů řádu Sv.Floriána dne 14.4. v Přívratu za účasti našich zástupců. O setkání historiků Pa kraje dne 18.4. ve Vysokém Mýtě, o celostátních akcích jako je vydání Medaile ke 100.výročí založení  republiky, o setkání  historických praporů na brněnském výstavišti dne 26.května.

-bylo projednáno organizační zajištění další akce a to přebor jednotlivců MH na 60 překážek dne 28.4., který se bude konat v Chocni na hřišti vedle zbrojnice

-dále bylo provedeno rozdělení úkolů a zajištění obsazení stánků při oslavách sv.Floriána a Dne otevřených dveří dne 4. května.

Po diskuzi následovalo předání vyznamenání členům nepřítomným na VVH,

Jiří Ehrenbeger Za věrnost 10 let, Hana Šabatková Za věrnost 20 let.

Zástupce výkonného výboru OSH Jiří Šára předal nejvyšší hasičská vyznamenání našim jubilantům :

Majzner Miroslav St.-Čestné uznání ÚV SH ČMS

Kubík Jiří st. -  Řád sv.Floriána

Závěrem členské schůze bylo popřáno našim jubilantům a předány dárkové balíčky a poděkováno za malé občerstvení. Se svatebními koláčky se prezentovala Veronika Hrdinová.

Naši jubilanti  -  Majzner M.st, Marcela Hrušková, Kubík Jiří st.

Foto Viz Rajče