Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po vyhlášení poplachu jednotka vyjela s TA1 a CAS 16 k dopravní nehodě osobního automobilu mezi obcemi Mostek a Podlesí. Po dojezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o vážnou nehodu osobního automobilu Fiat Tempra, jehož řidička se nacházela mimo vozidlo na silnici. Na místě jsme s posádkou ZZS Ústí nad Orlicí poskytli zraněné první pomoc a ta byla po nezbytném ošetření převezena na letiště v Ústí nad Orlicí odkud byla letecky transportována na specializované pracoviště. Současně s tím bylo provedeno zabezpečení vozidla proti úniku provozních kapalin a proti vzniku požáru. Po vyšetření nehody bylo místo uklizeno a jednotka se ve 23.30 vrátila zpět na stanici. Na místě s námi zasahovali i příslušníci HZS Ústí nad Orlicí, společeně s osádkou záchranné služby odjeli osvětlit místo přistání vrtulníku LZS na letiště v Ústí nad Orlicí. 

Reportáž tv nova zde:

http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/zena-prevratila-auto-malem-az-na-strechu-odvazi-ji-vrtulnik.html