Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po vyhlášení poplachu jednotka vyjela v 0.45 na ohlášený požár rodinného domku v Chocni na ulici Ruské.Jednotka vyjela s TA1,CAS16,AZ30.Při příjezdu na místo byl objekt ve třetí fázi hoření.Okamžitě byl nasazen jeden C proud a vysokotlaký proud od CAS16.Zasahujicí hasiči používali během zásahu dýchací přístroje.Současně se zásahem byla jedna zraněná osoba po ošetření lékařem ZZS Vysoké Mýto převezena k dalšímu ošetření do nemocnice.Během hasebních prací byla v jednom z pokojů nalezena druhá osoba, bohužel bez známek života.Lokalizace požáru byla provedena v 1.17.Dohašovací práce pokračovali do 2.00 a ve 2.12 se jednotka vrátila zpět na základnu.Jednotka na místě spolupracovala s HZS Vysoké Mýto,JSDHO Brandýs nad Orlicí,ZZS Vysoké Mýto,Policie ČR Choceň,pohotovost VČE.