Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autobusový výlet 12.10.2019

22. 10. 2019

Dne 12. října 2019 se uskutečnil plánovaný autobusový výlet pro členy a jejich rodinné příslušníky. Odjezd z Chocně byl v 6,00 hod. a cílem byl státní hrad Veveří u Brna, kde se nachází nejrozsáhlejší hradní areál na Moravě. Prohlídka základního okruhu - reprezentačních místností - byla objednána na 9,30 hod. Po prohlídce i venkovního areálu jsme se přesunuli do restaurace LeCafé v Pohořelicích, kde jsme měli zajištěn oběd. Spokojeni jsme byli jak s obsluhou, tak i s prostředím a kvalitou jídla. Ve 14,00 hod. nás čekal na parkovišti autobusů ve Znojmě profesionální průvodce, který nás provedl s patřičným komentářem pamětihodnostmi města. Po 1,5 hodinové svižné procházce jsme se přesunuli do obce Šatov u Znojma na lehkou večeři - guláš s chlebem - u pana Lorence v jeho areálu. Po krátkém odpočinku následovala návštěva vinného sklípku - Vinařství Ženčúch - s ochutnávkou 12 druhů vín a občerstvením k vínu. V dobré náladě ve 22,30 jsme se rozloučili a odjížděli k domovu. Výletu se zůčastnilo 36 osob.

Foto na rajce.idnes.cz